Murarz (ZZP)

40 godzin tygodniowo.

Poszukujemy murarzy dla naszych klientów w regionie Rotterdam - Amsterdam - Utrecht - Nijkerk. Jesteś dostępny i szukasz pracy jako murarz? Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie zlecenia i zapewnimy atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Bouw&Tech Xpert to agencja pracy dla fachowców z Europy Wschodniej oraz zleceniodawców na rynku holenderskim. W Holandii działamy od kilku lat. W tym czasie zbudowaliśmy solidną sieć w takich krajach jak Polska, Bułgaria, Rumunia i inne kraje Europy Wschodniej. Dzięki temu klienci w Holandii wiedzą, że zawsze możemy zapewnić im wykwalifikowanych pracowników.

O funkcji

Dla naszego klienta, renomowanej firmy budowlanej, szukamy murarzy. Od fantastycznych projektów w nowym budownictwie po prace restauracyjne w monumentalnych budynkach. Siła zespołu ostatecznie decyduje o jakości efektu końcowego, dlatego ważne jest, abyś mógł dobrze pracować w zespole.

Twoje zadania to?

  • Murowanie ścian, fundamentów, łuków, ram okiennych, osadzanie bloczków granitowych lub innego rodzaju bloczków budowlanych;

Czego potrzebujesz?

Jesteś zarejestrowany jako firma jednoosobowa, nie powinieneś mieć problemu z wymaganiami takimi jak:

  • Jesteś w posiadaniu własnych (ręcznych) narzędzi;
  • Ukończyłeś podstawowe szkolenie budowlane i/lub masz kilkuletnie doświadczenie w zawodzie;
  • Posiadasz VCA i aktualny wpis w Izbie Handlowej KVK;
  • Prawo jazdy kat. B z własnym transportem;
  • Znajomość języka Holenderskiego lub Angielskiego jest mile widziana;

Oferujemy

Dzięki Bouw&Tech Xpert masz pewność realizacji długoterminowych projektów dla renomowanych firm. Oferujemy dobre warunki pracy za godne wynagrodzenie, zwracamy szczególną uwagę na Państwa bezpieczeństwo:

Co jeszcze oferujemy?

  • Obsługę większości administracyjnych zadań;
  • Bardzo dobrą stawkę godzinową (w zależności od doświadczenia);
  • Termin płatności do 14 dni;